Gmina Trzebnica - dbamy o zdrowie mieszkańców przez cały rok!
×

Indywidualna rehabilitacja dzieci i niemowląt

Jeżeli coś Cię niepokoi (np. asymetryczne ułożenie ciała, opóźnienia np. w obracaniu, siadaniu, chodzeniu; wzmożone lub obniżone napięcie mięśniowe: zaciskanie piąstek, trudności z ubieraniem dziecka; mała aktywność dziecka, czy trudności z zasypianiem i karmieniem) – przyjdź do nas !

Centrum wychodzi na przeciw i daje możliwość konsultacji, które pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na trudne pytania. Fizjoterapeuta dokładnie wyjaśni na czym polega praca z dzieckiem i dokładnie określi cel terapii.

W terapii nasi rehabilitanci wykorzystują różne międzynarodowe metody pracy takie jak Vojta, NDT Bobath, PNF czy Terapia Manualna, a do leczenia skolioz używana jest metoda FITS oraz wiele innych miękkich technik rozluźniających napięte mięśnie.

W przychodni rehabilitowane są również dzieci po zabiegach operacyjnych i urazach ortopedycznych oraz z zaburzeniami neurologicznymi

Praca z dziećmi jest dla nas dużym wyzwaniem i odpowiedzialnością, a radość z widocznych postępów przeogromna. Jesteśmy dumni, że możemy brać udział w prawidłowym rozwoju naszych małych pacjentów.

Serdecznie zapraszamy!

Cena:

  • Indywidualna rehabilitacja niemowląt 1 dzień - 100,00 zł

REJESTRACJA 71 312 03 20, 71 308 45 10