Gmina Trzebnica - dbamy o zdrowie mieszkańców przez cały rok!
×

Gminne Centrum Medyczne

 •  

  Gminne Centrum Medyczne Trzebnica- Zdrój Sp. z o.o. informuje, iż zgodnie z najnowszymi wytycznymi  Ministerstwa Zdrowia od 15 stycznia można zgłosić chęć zaszczepienia się przeciw COVID-19 przez formularz online  https://szczepimysie.pacjent.gov.pl/

   W momencie, kiedy szczepienia będą dostępne dla danej grupy – osoba zgłoszona dostanie e-mail z potwierdzeniem.

  Jak można się zgłosić?

  • wypełnij prosty formularz (podaj imię i nazwisko, numer PESEL, adres mailowy, kod pocztowy i opcjonalnie numer telefonu).
  • na adres e-mail, który podałeś w formularzu, otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia.
  • wejdź na swoją pocztę i kliknij w link - Twój formularz zostanie zatwierdzony i zapisany w systemie.

  Kiedy ruszy rejestracja na szczepienia dla danej grupy, osoba zgłoszona otrzyma wiadomość e-mail z informacją, że masz już wystawione e-skierowanie.

  Wtedy będzie możliwość  zarejestrowania się  na konkretny termin.

  Jak to zrobić? Sprawdź tutaj 

  https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja

   

  Ważne! Zgłoszenie chęci szczepienia przez formularz online nie jest rejestracją na szczepienie. Zarejestrować się będziesz mógł w momencie, kiedy zostaną ogłoszone terminy szczepienia dla Twojej grupy i dostaniesz e-skierowanie.

  Uwaga! Osoby, które wysłały formularz zgłoszenia chęci szczepienia, otrzymują zwrotne maile w ciągu do 24 h. Wszystkie zgłoszenia, dla których wyświetlił się ekran potwierdzający zgłoszenie, zostały zapisane. Termin potwierdzenia zgłoszenia nie ma wpływu na kolejność otrzymania e-skierowania na szczepienie. Prosimy nie ponawiać zgłoszeń.

   

   

   

 • 14 Stycznia 2021

  #SzczepimySię

   

  Gminne Centrum Medyczne Trzebnica- Zdrój Sp. z o.o. informuje, iż zgodnie z najnowszymi wytycznymi  Ministerstwa Zdrowia, 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia dla seniorów, którzy skończyli 80 lat.

  Natomiast osoby, które skończyły 70 lat będą mogły rejestrować się na szczepienia od 22 stycznia, a tym samym 25 stycznia 2021 r. rozpoczną się szczepienia zarejestrowanych seniorów.


  Przypominamy iż rejestracja jest możliwa poprzez:
  •    infolinia Narodowego Programu Szczepień Przeciw COVID-19 po numerem 989
  •    Internetowe Konto Pacjenta (IKP) na pacjent.gov.pl
  •    bezpośrednio w punkcie szczepień pod numerem tel. 730-115-991

   

  tlo_fb_szczepimy.png