Gmina Trzebnica - dbamy o zdrowie mieszkańców przez cały rok!
×

Aktualności

 • 16 Września 2020

  Nowy lekarz Radiolog

   

  Gminne Centrum Medyczne Trzebnica Zdrój Sp. z o.o. pozyskało nowego lekarza radiologa Pana Krzysztofa Kaczorowskiego ( specjalizacje Radiologia i diagnostyka obrazowa ), który wykonuje w Naszej Placówce badania USG w każdy czwartek w godz 7.30 - 13.00

  Leczone choroby

  • Choroby nerek
  • Zapalenie trzustki
  • Choroby węzłów chłonnych
  • Guzy tarczycy
  • Choroby tarczycy
  • Kamica żółciowa
  • Kamica nerkowa

   

   

 • 23 Marca 2020

  Pilne

  W trosce o zdrowie Naszych Pacjentów, by zminimalizować ryzyko zarażenia wirusem SARS-CoV-2 (koronawirus), prosimy o nieprzychodzenie do przychodni!

  PRZYPOMINAMY:

  - zamówienie na leki – receptę (przyjmowane na stałe) można wysłać na adres email: recepty@gcm.trzebnica.pl – koniecznie podając imię i nazwisko oraz PESEL. W informacji zwrotnej podamy termin, w którym będzie można otrzymać kod recepty (telefonicznie  bądź osobiście).  

  - do lekarzy obowiązuje rejestracja telefoniczna, 

  - podczas rejestracji pytamy o objawy infekcji i narażenie na zakażenie SARS-Covid-2019,  prosimy o cierpliwość i odpowiedzi na nasze pytania,

  - formą wizyty będzie teleporada realizowana telefonicznie przez lekarza,

  - podczas rejestracji otrzymacie Państwo informację o godzinie  teleporady, 

  - w wyznaczonym czasie lekarz zadzwoni do Państwa, podczas teleporady możliwe jest wystawienie zwolnienia lekarskiego i recepty,

  - w uzasadnionych przypadkach, po decyzji lekarza pacjent może być przyjęty w budynku przychodni, 
   

  Poradnie specjalistyczne komercyjne oraz gabinety lekarskie prywatne funkcjonują w naszej Przychodni z zachowaniem reżimu sanitarnego. 

 • 10 Kwietnia 2020

  Maseczki dla pracowników

  Dziękujemy Panu Zbyszkowi Barczykowi za przekazane naszej Przychodni maseczek. Cieszymy się, że są osoby, które o nas pamiętają i pomagają bezinteresownie.

  Panie Zbyszku bardzo dziękujemy – życzymy spokojnych Świąt Wielkanocnych i dużo zdrowia.

 • Taki oto prezent z Ministerstwa Zdrowia otrzymała w dniu dzisiejszym nasza Przychodnia!

  Dziękujemy :)

 • 31 Marca 2020

  Pomoc od mieszkańców

  Szanowni Państwo!

  Aby służyć Wam pomocą każdego dnia, musimy zachować wyjątkowy reżim sanitarny. Dlatego bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy śpieszą nam z pomocą – dzisiaj bardzo dziękujemy Pani Ani Barczyk (właścicielka sklepu „ANI”  przy ul. Daszyńskiego) za podarunek w postaci własnoręcznie uszytych maseczek – dziękujemy Pani Aniu za pamięć o nas i za Pani wielkie serce.

  Nie zamknęliśmy drzwi przed nikim - Pacjenci którzy wymagają wizyty w przychodni są przyjmowani (kobiety w ciąży, pilne RTG, iniekcje zlecone przez lekarza, pacjenci chirurgiczni oraz pacjenci podstawowej opieki zdrowotnej których stan zdrowia wymaga osobistego kontaktu z lekarzem), dlatego dbamy o zachowanie szczególnych zasad sanitarnych i epidemiologicznych.

 • 31 Marca 2020

  Pomoc od mieszkańców

  Bardzo dziękujemy Pani Małgosi Kolińskiej za uszycie przyłbic dla naszych pielęgniarek – Pani Małgosiu - dziękujemy za pamięć o nas.

  Śpieszymy Wam z pomocą codziennie – dziękujemy za Waszą wyrozumiałość, za korzystanie z teleporad, e-maila recepty@gcm.trzebnica.pl w celu zamówienia recepty na leki przyjmowane na stałe.

   

 • Szanowni Państwo!

  W związku z zagrożeniem epidemiologicznym wprowadzamy zaostrzone zasady funkcjonowania w naszej przychodni.

 • 10 Marca 2020

  KORONAWIRUS SARS-CoV-2

  Jeżeli zaobserwowałeś u siebie objawy takie jak: gorączka, kaszel, duszność i problemy z oddychaniem, to: bezzwłocznie powiadom telefonicznie Stację Sanitarno-Epidemiologiczną.

  Numery alarmowe czynne całą dobę – PSSE Trzebnica:

  783 - 903 - 906 oraz 601 - 428 - 750

  W przypadku podejrzenia zakażenia Koronawirusem, nie zgłaszaj się do Przychodni POZ, ani nie udawaj się do szpitala!

 • 28 Lutego 2020

  Koronawirus - informacje

  Zamieszczamy materiały informacyjne dot. koronawirusa otrzymane od Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Trzebnicy.

  https://trzebnica.pl/5169/18/koronawirus-co-musisz-wiedziec.html

   

  Informacje można również uzyskać na stronie Ministerstwa Zdrowia: www.gov.pl/koronawirus oraz na specjalnej infolinii NFZ: 800 190 590 oraz PZU: 22 505 11 88