Gmina Trzebnica - dbamy o zdrowie mieszkańców przez cały rok!
×
Wyszukaj w serwisie

Aktualności

 • Z  okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej wszystkim Pielęgniarkom i Położnym życzymy wszelkiej pomyślności i zdrowia, sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym, wytrwałości, pogody ducha i szczęścia. Jednocześnie pragniemy wyrazić ogromne uznanie za wykonywanie niełatwej pracy, wymagającej poświęcenia, odpowiedzialności i zaangażowania.

  Zarząd i pracownicy Gminnego Centrum Medycznego Trzebnica-ZDRÓJ.

 • Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

  Od 20 marca do 29 czerwca 2018 r. będziecie mogli bezpłatnie zaszczepić swoje dziecko przeciwko pneumokokom. Zaszczepione mogą być dzieci do ukończenia 5. roku życia, które nie podlegają obowiązkowi szczepień oraz nie były zaszczepione (dzieci urodzone w latach 2013-2016)

  Warunek – dziecko musi zostać zakwalifikowane do szczepienia do 20 kwietnia 2018 r.

   

   

   

 • 02 Marca 2018

  Druga tura szczepień

  Przypominamy o możliwości bezpłatnego szczepienia dziewczynek rocznika 2004-2005 w ramach Gminnego Programu Szczepień przeciwko wirusowi HPV!

 • Szanowni Państwo!

  Nasza gmina należy do grupy samorządów, które aktywnie wspierają profilaktykę nowotworową w Polsce. Wprowadzamy bowiem i finansujemy od 2014 roku program szczepień przeciwko wirusowi HPV dla dziewczynek. W przeciągu trzech lat zaszczepiliśmy ponad 300 dziewcząt z roczników 2001, 2002, 2003 – mieszkanek Gminy Trzebnica.

   

 • Poradnia dla kobiet Gminnego Centrum Medycznego Trzebnica-ZDRÓJ zaprasza na BEZPŁATNE BADANIE CYTOLOGICZNE

  Badanie skierowane jest dla każdej kobiety w wieku od 25 do 59 lat, która w okresie ostatnich 3 lat nie miała wykonanego wymazu cytologicznego w gabinecie ginekologicznym realizującym kontrakt z NFZ.              

 • Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami dotyczącymi przetargu pn. "Sukcesywna dostawa szczepionek"

 • Zapraszamy do zapisów do nowej edycji szkoły rodzenia "Wesołe Brzuszki". 

 • Informujemy, że w GCM Trzebnica-ZDRÓJ dostępna jest nowa specjalizacja - lekarz psychiatra - pani Agnieszka Dzioba.

 • Od 05 kwietnia 2017 roku w Gminnym Centrum Medycznym Trzebnica-ZDRÓJ rozpocznie swoją działalność poradnia kardiologiczna z USG serca. W poradni będzie można skorzystać z konsultacji lekarza specjalisty kardiologa - Pani Agaty Kaczmarzyk-Radka.

  Zapraszamy do rejestracji - pierwszy termin to środa 05 kwietnia 2017 od godz. 14:00.