Gmina Trzebnica - dbamy o zdrowie mieszkańców przez cały rok!
×
Wyszukaj w serwisie

Aktualności

 • Miło nam poinformować, że do naszego zespołu dołączyła fizjoterapeutka Joanna Maleszka – specjalista metody Bobath. Czytaj więcej: Terapia metodą BOBATH

 • Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z nowym specjalistą z zakresu terapii manualnej. Do naszego zespołu dołączyła Hanna Stelmaszczyk - specjalista fizjoterapii.

 • Biała sobota w Gminnym Centrum Medycznym Trzebnica-ZDRÓJ po raz kolejny cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Wydano kilkaset kart EKUZ, wiele osób skorzystało z konsultacji z lekarzami specjalistami, z trychologiem czy z optykiem. Trzebniczanie chętnie korzystali również z terapii BIOFEEDBACK, badań cytologicznych, EKG oraz zabiegów fizjoterapeutycznych.

 • Uwaga! Od 27 lutego 2019 zapraszamy do korzystania z usług Poradni Neurologicznej – powraca do nas znany naszym pacjentom lek.med. Rashed Abu Hamed - specjalista neurolog. Poradnia działa na zasadach komercyjnych. Już dziś zachęcamy do rejestracji!

 • Z  okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej wszystkim Pielęgniarkom i Położnym życzymy wszelkiej pomyślności i zdrowia, sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym, wytrwałości, pogody ducha i szczęścia. Jednocześnie pragniemy wyrazić ogromne uznanie za wykonywanie niełatwej pracy, wymagającej poświęcenia, odpowiedzialności i zaangażowania.

  Zarząd i pracownicy Gminnego Centrum Medycznego Trzebnica-ZDRÓJ.

 • Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

  Od 20 marca do 29 czerwca 2018 r. będziecie mogli bezpłatnie zaszczepić swoje dziecko przeciwko pneumokokom. Zaszczepione mogą być dzieci do ukończenia 5. roku życia, które nie podlegają obowiązkowi szczepień oraz nie były zaszczepione (dzieci urodzone w latach 2013-2016)

  Warunek – dziecko musi zostać zakwalifikowane do szczepienia do 20 kwietnia 2018 r.

   

   

   

 • 02 Marca 2018

  Druga tura szczepień

  Przypominamy o możliwości bezpłatnego szczepienia dziewczynek rocznika 2004-2005 w ramach Gminnego Programu Szczepień przeciwko wirusowi HPV!

 • Szanowni Państwo!

  Nasza gmina należy do grupy samorządów, które aktywnie wspierają profilaktykę nowotworową w Polsce. Wprowadzamy bowiem i finansujemy od 2014 roku program szczepień przeciwko wirusowi HPV dla dziewczynek. W przeciągu trzech lat zaszczepiliśmy ponad 300 dziewcząt z roczników 2001, 2002, 2003 – mieszkanek Gminy Trzebnica.

   

 • Poradnia dla kobiet Gminnego Centrum Medycznego Trzebnica-ZDRÓJ zaprasza na BEZPŁATNE BADANIE CYTOLOGICZNE

  Badanie skierowane jest dla każdej kobiety w wieku od 25 do 59 lat, która w okresie ostatnich 3 lat nie miała wykonanego wymazu cytologicznego w gabinecie ginekologicznym realizującym kontrakt z NFZ.