Gmina Trzebnica - dbamy o zdrowie mieszkańców przez cały rok!
×

Dietetyk Agata Cyran

Mgr Agata Cyran - absolwentka studiów licencjackich I magisterskich na kierunku Dietetyka Uniwersytetu Medycznego im. Śląskich we Wrocławiu, specjalista przyjazny Insulinoopornym. W toku studiów zdobyła obszerną wiedzę z zakresu żywienia człowieka, ponadto umiejętności nabywała również poprzez samokształcenie, udział w szkoleniach i konferencjach. Odbyte praktyki studenckie i zawodowe pozwoliły jej na zdobycie doświadczenia i umiejętności pracy w zespole interdyscyplinarnym, m.in. z lekarzami, fizjoterapeutami.

Dietetyka to jej pasja i styl życia, pomaganie w przywracaniu zdrowia oraz uśmiechu pacjentom daje jej satysfakcję. Zawsze stara się poznać pacjenta i jego potrzeby. Dzięki temu zmiana nawyków żywieniowych jest o wiele łatwiejsza, a dieta spersonalizowana. Zapewnia pacjentom pełne zaangażowanie, profesjonalizm oraz empatyczne podejście.  Prowadzi poradnie we Wrocławiu, Wałbrzychu i Trzebnicy.

Zapraszamy do rejestracji na bezpłatne konsultacje w ramach Ogólnopolskiej Akcji Profilaktycznej „Nadciśnienie Tętnicze”.

W ramach konsultacji pacjent otrzymuje:

- Analizę składu ciała

- Zalecenia dotyczące dietoterapii nadciśnienia tętniczego

- Przykładowy jadłospis

 

Rejestracja:

tel. 535 484 002

cyran.dobrydietetyk.pl