Gmina Trzebnica - dbamy o zdrowie mieszkańców przez cały rok!
×

Jeśli chcesz wspomóc leczenie niewydolności żylnej, zamierzasz zapobiec niewydolności żylnej, odczuwasz obrzęki kończyn górnych po mastektomii, borykasz się z obrzękami kończyn dolnych, cierpisz z powodu żylaków, chcesz skrócić czas powrotu do pełnej sprawności po kontuzji lub po prostu chcesz wymodelować sylwetkę i pozbyć się cellulitu masaż uciskowy BOA jest dedykowany właśnie Tobie.

Poznaj moc uciskowego masażu

Chcesz odzyskać atrakcyjny wygląd? Zależy Ci na wymodelowaniu newralgicznych partii ciała, którym daleko do doskonałości? Masaż uciskowy BOA to rozwiązanie, którego efekty spełnią Twoje oczekiwania. Przeprowadzany za pomocą zaawansowanego sprzętu sprawia, że rezultaty pozytywnie zaskakują.

Na czym polega masaż uciskowy BOA?

Masaż BOA wykonuje się za pomocą specjalnie skonstruowanych rękawów wypełnionych powietrzem pod odpowiednim ciśnieniem. W efekcie dochodzi do powstawania fal, które w sposób delikatny ale skuteczny uciskają ciało. Stopniowe wypełnianie się mankietów (począwszy od części ciała położonych najdalej serca) przypomina ruchy rąk masażysty. Nacisk wywierany jest najpierw na stopy, potem łydki, kolana i pośladki – aż do talii.

Kto może poddać się masażowi uciskowemu?

Masaż uciskowy to zabieg przeznaczony dla każdego, kto chce wymodelować sylwetkę, zlikwidować obrzęki czy usunąć cellulit przy jednoczesnym osiągnięciu stanu pełnej relaksacji. Masaż BOA świetnie sprawdza się również w przypadku osób z żylakami – z uwagi na fakt, że zabieg poprawia krążenie.

Pamiętaj jednak, że istnieje kilka przeciwwskazań, które wykluczają możliwość skorzystania z zabiegu. Zalicza się do nich: nadciśnienie tętnicze, niewydolność nerek, zapalenie stawów, choroby skóry, nowotwory, epilepsję czy infekcje.

Decydując się na masaż:

  • redukujesz widoczność cellulitu,
  • modelujesz ciało,
  • wspierasz proces odchudzania kończyn,
  • wspomagasz detoksykację,
  • poprawiasz funkcjonowanie układu pokarmowego,
  • likwidujesz obrzęki kończyn górnych oraz dolnych,
  • szybciej dochodzisz do pełnej sprawności po kontuzjach i urazach.
     

Koszt zabiegu - Masaż limfatyczny BOA - 40,00 zł (2 kończyny) , 20 zł ( 1 kończyna)
REJESTRACJA 71 312 03 20, 71 308 45 10