Gmina Trzebnica - dbamy o zdrowie mieszkańców przez cały rok!
×

Nowa edycja szkoły rodzenia "Wesołe Brzuszki"

Dla przyszłych rodziców, którzy chcą dobrze i w miłej atmosferze przygotować się do nowych ról życiowych, zapraszamy od 20 tygodnia ciąży w systemie weekendowym.

Już na etapie intensywnych przygotowań do życia rodzinnego znajdziecie Państwo bowiem u Nas kompleksowe wsparcie, m.in.:

- wykłady teoretyczne

- zajęcia warsztatowe

- ćwiczenia praktycznie (w tym chustonoszenie oraz masaż Shantala)

 

Spotkania odbywać się będą w trybie weekendowym w Gminnym Centrum Medycznym Trzebnica-Zdrój Sp. z o.o. przy ul. Kościuszki 10, w piątki od godz.17.00 do godz.20.00.

Celem zajęć jest przygotowanie Państwa do naturalnego i aktywnego porodu, a także jak najlepszej opieki nad maleństwem już od pierwszych jego chwil oraz świadomego rodzicielstwa. Na kursie szkoły rodzenia omawiane są kwestie związane z ciążą, porodem, połogiem, opieką i pielęgnacją noworodka oraz laktacją. Daje to rodzicom komfort psychiczny i pewność siebie, a przecież szczęśliwi, nieskrępowani rodzice, to i pogodne, pełne radości, wigoru i zdrowia dzieci.

Szkoła rodzenia „Wesołe Brzuszki” powstała z pasji, inspiracji zadziwiającym cudem narodzin oraz wielkiej miłości do dzieci. Do współpracy zaprosiliśmy specjalistów różnych dziedzin, aby podzielić się z Wami bogatą wiedzą i umiejętnościami (położne, fizjoterapeuci, ratownik medyczny). Pomogą oni rozwijać i doskonalić wiedzę i umiejętności niezbędne w czekającej Państwa – najważniejszej! – roli życiowej. Są to bardzo ważne chwile, mające pomóc przyszłym rodzicom obudzić w sobie siłę i wiarę we własne możliwości oraz budujące solidne fundamenty ŚWIADOMEGO RODZICIELSTWA.

 

Całkowity koszt szkoły rodzenia: 350 zł – 4 spotkania weekendowe.

Więcej informacji można uzyskać w Poradni „ K”

KONTAKT: 71/308 45 70

Koordynator: Urszula Siemiątkowska

Po ustaleniu terminów spotkań - wpłaty można dokonywać przelewem na konto:

BS Trzebnica 16 9591 0004 2001 0000 4255 0001